Konfidencialitātes politika

Vietnes www.majasdarbs.lv administrācija apņemas saglabāt Jūsu privātumu internetvidē. Mēs piešķiram lielu nozīmi Jūsu sniegto datu aizsardzībai. Mūsu privātuma politika ir izveidota, ievērojot Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) prasības. Mēs apkopojam personu datu, lai nodrošinātu saziņu ar vietnes apmeklētājiem, sniegtu pakalpojumus, kas ir saistīti ar vietnes pamatdarbības jomu, un uzlabotu pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, kā arī turpmāk norādītajām darbībām.

Personas datu vākšana un izmantošana

Mēs apkopojam un izmantojam Jūsu personas datus tikai ar Jūsu piekrišanu. Piekrītot personas datu izmantošanai, Jūs atļaujat mums apkopot un izmantot šādus personas datus: e-pastu, tālruņa numuru.

Jūsu datu vākšana un apstrāde tiek veikta saskaņā ar Latvijas un Eiropas Savienības teritorijā spēkā esošajiem likumiem.

Datu glabāšana, modificēšana un dzēšana

Lietotājam, kurš iesniedza savus personas datus vietnē www.majasdarbs.lv, ir tiesības tos mainīt un dzēst, kā arī atsaukt savu piekrišanu par personas datu izmantošanu. Periods, kurā tiks glabāti Jūsu personas dati: laiks, kas nepieciešams, lai datus izmantotu vietnes galvenajai darbībai. Kad Jūsu dati vairs netiek izmantoti, vietnes administrācija tos neatgriezeniski dzēš. Lai piekļūtu saviem personas datiem, jāsazinās ar vietnes administrāciju, rakstot uz epasta adresi: info@majasdarbs.lv. Mēs varam nodot Jūsu personas datus trešajai pusei tikai ar Jūsu piekrišanu, ja tie tika pārsūtīti, tad mēs nevaram mainīt datus citās organizācijās, kas nav saistītas ar mums.

Tehnisko datu izmantošana, apmeklējot vietni

Apmeklējot vietni www.majasdarbs.lv, datu bāzē tiek glabāti dati, kas satur informāciju par Jūsu IP adresi, apmeklējuma laiku, pārlūkprogrammas iestatījumiem, operētājsistēmu, kā arī cita tehniska informācija, kas nepieciešama pareizai vietnes satura attēlošanai. Pēc šiem datiem mums nav iespējams identificēt apmeklētāja identitāti.

Bērnu sniegtā informācija

Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka Jūsu bērni ir snieguši mums savus personas datus bez Jūsu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums: info@majasdarbs.lv. Mūsu vietnē ir aizliegts glabāt nepilngadīgu personu datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas.

Sīkfailu izmantošana

Pareiza satura attēlošanai un vietnes www.majasdarbs.lv ērtākai izmantošanai, mēs izmantojam sīkfailus (cookies). Sīkfaili ir mazi faili, kas tiek saglabāti Jūsu ierīcē. Tie palīdz vietnei atcerēties informāciju par Jums, piemēram, kādā valodā Jūs skatāties vietni un kuras lapas jau esat atvēris, šī informācija būs noderīga nākamajā apmeklējuma reizē. Sīkfaili padara vietnes pārlūkošanu daudz ērtāku. Vairāk par šiem failiem varat lasīt šeit. Jūs pats varat konfigurēt sīkfailu pieņemšanu vai bloķēšanu savā pārlūkprogrammā. Sīkfailu nepieņemšana var ierobežot vietnes darbību.

Personas datu izmantošana citos pakalpojumos

Šī vietne izmanto trešo pušu interneta pakalpojumus, kas apkopo no mums neatkarīgu informāciju: Google Analytics, Yandex.Metrica. Viņu apkopotos datus var koplietot ar citiem šo organizāciju pakalpojumiem, un dati var tikt izmantoti, lai personalizētu sava reklāmu tīkla reklāmas. Šo organizāciju lietotāju līgumus varat izlasīt viņu internetvietnēs, kurās Jūs arī varat atzīmēt, ka nevēlaties, lai šīs organizācijas veic personas datu vākšanu, piemēram, šeit ir Google Analytics bloķētājs, šeit ir Yandex Metrica bloķētājs. Mēs neizplatām personas datus citām organizācijām un pakalpojumiem, kas nav norādīti šajā privātuma politikā. Vienīgais izņēmums ir informācijas nodošana pēc valsts iestādes, kas ir pilnvarota veikt šādas darbības, pieprasījuma.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnē www.majasdarbs.lv var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Mēs neesam atbildīgi par to saturu. Mēs iesakām, ja nepieciešams, izlasīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Izmaiņas privātuma politikā

Mūsu vietne www.majasdarbs.lv regulāri atjaunina privātuma politiku. Mēs Jums paziņosim par veiktajām izmaiņām privātuma politikā, ievietojot jaunu konfidencialitātes politiku šajā lapā. Mēs sekojam līdzi izmaiņām likumdošanā attiecībā uz personas datu glabāšanu un izmantošanu Eiropas Savienībā un Latvijā. Ja Jūsu personas dati glabājas pie mums, mēs Jūs informēsim par izmaiņām privātuma politikā. Ja Jūsu personas dati tika ievadīti nepareizi, mēs nevarēsim ar Jums sazināties.

Atsauksmes, noslēguma noteikumi

Jūs varat sazināties ar vietnes www.majasdarbs.lv administrāciju ar konfidencialitātes politiku saistītos jautājumos, rakstot uz info@majasdarbs.lv, vai izmantojot šīs vietnes atbilstošajā sadaļā norādīto saziņas veidlapu. Ja Jūs nepiekrītat šai privātuma politikai, Jūs nevarat izmantot vietnes www.majasdarbs.lv pakalpojumus, šajā gadījumā Jums vajadzētu atturēties no mūsu vietnes apmeklējuma.